Casemanagers dementie - Netwerk Dementie Plus Noordwest Veluwe

lettergrootte

Overzicht casemanagers dementie: In onderstaand schema vindt u een overzicht van de casemanagers dementie die in de regio werkzaam zijn. De lijst is per woonplaats op organisatie ingedeeld.

WVPG  = Wijkverpleegkundige Psycho Geriatrie

CM       = Casemanager Dementie

SPV     = Sociaal Psychiatrisch Verpleegkundige (verwijzing via de huisarts nodig)

POH     = Praktijkondersteuner van de Huisarts

Gemeente Elburg (Elburg, t Harde, Doornspijk)

organisatie

naam functie emailadres telefoonnr

Icare

Tineke van den Berg  CM t.vandenberg@icare.nl 0623172778

Icare

Bianca van de Wetering CM b.vandewetering@icare.nl 0622412091

Icare

Loes van Asselt  CM  l.vanasselt@icare.nl 0623899849

Icare

Manon Hop  CM m.hop@icare.nl 0657875870

GGz Centraal

Anita Mooiweer  SPV a.mooiweer@ggzcentraal.nl 0610948993

GGz Centraal

vacature  SPV

RST zorgverleners

Annemarie Koelewijn CM a.koelewijn@rstzorg.nl

Buurtzorg

CM

Gemeente Oldebroek (Oldenbroek, Wezep)

organisatie

naam functie emailadres telefoonnr

Icare

Wilma Hell-van Wiessen

berg

 CM w.hell@icare.nl 0623902768

Icare

Eefke Winkel-Kwakkel  CM e.kwakkel@icare.nl 0620515044

GGz Centraal

Anita Mooiweer  SPV a.mooiweer@ggzcentraal.nl 0610948993

GGz Centraal

vacature  SPV

RST-zorgverleners

Annemarie Koelewijn CM a.koelewijn@rstzorg.nl

Buurtzorg

CM

Gemeente Nunspeet (Nunspeet, Elspeet Vierhouten en Hulshorst)

organisatie

naam functie emailadres telefoonnr

Icare

Renate Beelen  CM r.beelen@icare.nl 0630087151

Icare

Susan Captein CM s.captein@icare.nl 0623895429

Icare

Geurtje van Schaik  CM g.vanschaik@icare.nl 0613107598

Icare

Christiaan Kroes  CM c.kroes@icare.nl 0623191984

Zorggroep Noord West Veluwe

Willy Fidder  CM Willy.fidder@znwv.nl 0653270510

GGz Centraal

Anita Mooiweer  SPV a.mooiweer@ggzcentraal.nl 0610948993

GGz Centraal

vacature  SPV

RST zorgverleners

Annemarie Koelewijn CM a.koelewijn@rstzorg.nl

Buurtzorg Nunspeet

Hendrina Nooteboom

nunspeet@buurtzorgnederland.com

0612686800

Buurtzorg Nunspeet

Jacqueline Fransman

nunspeet@buurtzorgnederland.com

0612686800

Buurtzorg Nunspeet

Esther de Groot

nunspeet@buurtzorgnederland.com

0612686800

Gemeente Harderwijk

organisatie

naam

functie

emailadres telefoonnr

Icare

Marije Schat

WVPG

m.schat@icare.nl

Icare

          

Marischka van

Dijken

WVPG

m.vandijken@icare.nl 0612824757

Icare

Dorrit Thiehat-

ten

WVPG d.thiehatten@icare.nl 0610926818

Icare

Lourien Meulen-

beld

WVPG lourien.meulenbeld@icare.nl 0623080846

Icare

Eva Fijma

WVPG e.fijmaotto@icare.nl 0612758162

Zorggroep

Noord West Veluwe

Clarie Spelmink WVPG

clarie.spelmink@znwv.nl

0880563000

Verian

vacature

CM @verian.nl

GGz Centraal

Martin

ten

Bouw-huijs

SPV m.tenbouwhuijs@ggzcentraal.nl 0654333819

GGz Centraal

Silvia Kuipers

SPV

s.kuipers@ggzcentraal.nl 0610328656

GGz Centraal

Cor Blok

SPV

c.blok@ggzcentraal.nl 0653577427

GGz Centraal

Wijnand Bouw

SPV

w.bouw1@ggzcentraal.nl

0613256061
Gezondheids Centrum Harderwijk Anneke Runhaar POH annekerunhaar@gmail.com 0341412481

HAP Drielanden

Tiny Klok POH poh@hapdrielanden.nl 0644346643

Buurtzorg

Vacant

CM

Curadomi

Miranda Koopmans

WV m.koopmans@leliezorggroep.nl 0683011376

Gemeente Ermelo

organisatie

naam functie emailadres telefoonnummer

Icare

Marije de Greef

CM m.degreef@icare.nl 0653154624

Zorggroep Noord West Veluwe

Sylvia Verbeek CM

s.verbeek@znwv.nl 

0682144924

Verian

Dinja Lambers CM dinjalambers@verian.nl  0621717596

GGz Centraal

Martin ten Bouw-huijs SPV m.tenbouwhuijs@ggzcentraal.nl 0654333819

GGz Centraal

Silvia Kuipers SPV s.kuipers@ggzcentraal.nl 0610328656

GGz Centraal

Cor Blok SPV c.blok@ggzcentraal.nl 0653577427

GGz Centraal

Wijnand Bouw SPV w.bouw1@ggzcentraal.nl  0613256061

HAP Gunneweg-Groot

Monique van Luenen POH m.vanluenen@gunneweg-groot.nl 0642744601

RST-Zorgverleners

vacature CM

Buurtzorg Ermelo-Noord

Hannie Olthuis

CM ermelonoord@buurtzorgnederland.com 0620009083

Buurtzorg Ermelo-Noord

Colette Baas

CM ermelonoord@buurtzorgnederland.com 0620009083

Buurtzorg Ermelo-Zuid

Corrie van Baardewijk

CM ermelo@buurtzorgnederland.com 0620573567

Curadomi

Miranda Koopmans

WV m.koopmans@leliezorggroep.nl 0683011376

Gemeente Putten

organisatie

naam functie emailadres telefoonnr

Icare

Inge Rovers CM i.rovers@icare.nl 0623896717

Icare

Mariska Jansen CM m.jansen1@icare.nl 0683566801

ZNWV

Alexandra Kaal WVPG alexandra.kaal@znwv.nl 0613160052

Verian

vacature CM @verian.nl

GGz Centraal

Martin ten Bouwhuijs SPV m.tenbouwhuijs@ggzcentraal.nl 0654333819

GGz Centraal

Silvia Kuipers SPV s.kuipers@ggzcentraal.nl 0610328656

GGz Centraal

Cor Blok SPV c.blok@ggzcentraal.nl 0653577427

GGz Centraal

Wijnand Bouw SPV w.bouw1@ggzcentraal.nl 0613256061

Buurtzorg Putten-Noord

Marielle Huisman CM puttennoord@buurtzorgenderland.com 0623344348

Buurtzorg Putten-Zuid

Alinde van den Hoorn

CM puttenzuid@buurtzorgnederland.com 0622019224

Buurtzorg Putten-Zuid

Jolanda Westing

CM puttenzuid@buurtzorgnederland.com 0622019224

Curadomi

Miranda Koopmans

WV m.koopmans@leliezorggroep.nl 0683011376

Gemeente Zeewolde

organisatie          naam functie emailadres telefoonnr
Coloriet Diana Kloen CM d.kloen@coloriet.nl 0620597613
GGz Centraal Martin ten Bouwhuijs SPV m.tenbouwhuijs@ggzcentraal.nl  0654333819
GGz Centraal Cor Blok SPV c.blok@ggzcentraal.nl  0653577427
GGZ Centraal Silvia Kuipers SPV s.kuipers@ggzcentraal.nl

0610328656

GGz centraal Wijnand Bouw SPV w.bouw1@ggzcentraal.nl

0613256061

Icare Fenny Slik CM f.slik2@icare.nl 0623897974
Icare Wendy Mulder CM w.mulder1@icare.nl 0682525435

Gemeente Nijkerk: 

De gemeente Nijkerk heeft een eigen website die up to date is. U kunt daar een geheugenwijzer en wegwijzer downloaden. Zie voor informatie betreffende Nijkerk:  https://www.sigma-nijkerk.nl/senioren