Casemanagers dementie - Netwerk Dementie Plus Noordwest Veluwe

lettergrootte

Overzicht casemanagers dementie: In onderstaand schema vindt u een overzicht van de casemanagers dementie die in de regio werkzaam zijn. De lijst is per woonplaats op organisatie ingedeeld.

WVPG  = Wijkverpleegkundige Psycho Geriatrie

CM       = Casemanager Dementie

SPV     = Sociaal Psychiatrisch Verpleegkundige (verwijzing via de huisarts nodig)

POH     = Praktijkondersteuner van de Huisarts

Gemeente Elburg

organisatie

naam functie emailadres telefoonnr

Icare

           Tineke van den Berg  WVPG t.vanderberg@icare.nl 0623172778

Icare

Bianca van de Wetering VPG b.vandewetering@icare.nl 0622412091

Icare

Loes van Asselt  WVPG l.asselt@icare.nl 0623899849

Icare

Manon Hop  WVPG m.hop@icare.nl 0657875870

GGZ Centraal

Paul van Harskamp  SPV p.vanharskamp@ggzcentraal.nl 0653269030

GGZ Centraal

Vacature  SPV -

WZU

vacature

Dimence

Marijke Metselaar  SPV m.metselaar@demence.nl 0651786398

Gemeente Oldebroek

organisatie

naam functie emailadres telefoonnr

Icare

Wilma Hell-van Wiessenberg  WVPG w.hell@icare.nl 0623902768

Icare

Eefke Winkel-Kwakkel  WVPG e.kwakkel@icare.nl 0620515044

GGZ Centraal

           Paul van Harskamp  SPV p.vanharskamp@ggzcentraal.nl 0653269030

GGZ Centraal

vacature  SPV

Dimence

Marijke Metselaar  SPV m.metselaar@dimence.nl 0651786398

Gemeente Nunspeet

organisatie

naam functie emailadres telefoonnr

Icare

           Renate Beelen  WVPG r.beelen@icare.nl 0630087151

Icare

Geurtje van Schaik  WVPG g.vanschaik@icare.nl 0613107598

Icare

Christiaan Kroes  WVPG c.kroes@icare.nl 0623191984

Zorggroep Noord West Veluwe

Willy Fidder  CM Willy.fidder@znwv.nl 0653270510

GGZ Centraal

Paul van Harskamp  SPV p.vanharskamp@ggzcentraal.nl 0653269030

GGZ Centraal

vacature  SPV

WZU

vacature

Dimence

Marijke Metselaar  SPV m.metselaar@dimence.nl 0651786398

St Wijkverpleging

Ingrid Berends i.berends@wijkverpleging.nl 0882340071

St Wijkverpleging

Bianca Adam b.adam@wijkverpleging.nl 0882340072

Gemeente Harderwijk

organisatie

naam

functie

emailadres telefoonnr

Icare

          

Marischka van Dijken

WVPG

m.vandijken@icare.nl 0612824757

Icare

Dorrit Thiehatten WVPG d.thiehatten@icare.nl 0610926818

Icare

Lourien Meulenbeld WVPG lourien.meulenbeld@icare.nl 0623080846

Icare

Eva Fijma WVPG e.fijmaotto@icare.nl 0612758162
Zorggroep Noord West Veluwe Clarie Spelmink WVPG clarie.spelmink@znwv.nl 0880563000

Verian

Willemieke Staal CM willemiekestaal@verian.nl 0621717596

GGz Centraal

Martin ten Bouwhuijs SPV m.tenbouwhuijs@ggzcentraal.nl 0654333819

GGz Centraal

Silvia Kuipers

SPV

s.kuipers@ggzcentraal.nl 0610328656

GGz Centraal

Cor Blok

SPV

c.blok@ggzcentraal.nl 0653577427
Gezondheids Centrum Harderwijk Anneke Runhaar POH annekerunhaar@gmail.com 0624897574

HAP Drielanden

Tiny Klok POH poh@hapdrielanden.nl 0644346643

Curadomi

Ria Visser CM r.visser@leliezorggroep.nl 0657567099

St.Wijkverpleging

Ingrid Berends CM i.berends@wijkverpleging.nl 0616581716

St.Wijkverpleging

Bianca Adam CM b.adam@wijkverpleging.nl 0647553441

Gemeente Ermelo

organisatie

naam functie emailadres telefoonnummer

Icare

Gesiena van de Streek WVPG G.vandeStreek@icare.nl 0630648154

Zorggroep Noord West Veluwe

Petra Muskee CM petra.muskee@znwv.nl 0880563000

Verian

Willemieke Staal CM willemiekestaal@verian.nl 0621717596

GGZ Centraal

Martin ten Bouwhuijs SPV m.tenbouwhuijs@ggzcentraal.nl 0654333819

GGZ Centraal

Silvia Kuipers SPV s.kuipers@ggzcentraal.nl 0610328656

GGZ Centraal

Cor Blok SPV c.blok@ggzcentraal.nl 0653577427

HAP Gunneweg-Groot

Monique van Luenen POH m.vanluenen@gunneweg-groot.nl 0642744601

Curadomi

Ria Visser CM r.visser@leliezorggroep.nl 0657567099

St Wijkverpleging

Ingrid Berends CM i.berends@wijkverpleging.nl 0616581716

St Wijkverpleging

Bianca Adam CM b.adam@wijkverpleging.nl 0647553441

Gemeente Putten

organisatie

naam functie emailadres telefoonnr

Icare

Inge Rovers CM i.rovers@icare.nl 0623896717

Icare

Mariska Jansen CM m.jansen1@icare.nl 0683566801

ZNWV

Alexandra Kaal WVPG alexandra.kaal@znwv.nl 0613160052

Verian

Willemieke Staal CM willemiekestaal@verian.nl 0621717596

GGZ Centraal

Martin ten Bouwhuijs SPV m.tenbouwhuijs@ggzcentraal.nl 0654333819

GGZ Centraal

Silvia Kuipers SPV s.kuipers@ggzcentraal.nl 0610328656

GGZ Centraal

Cor Blok SPV c.blok@ggzcentraal.nl 0653577427

HAP Bakker en de Jong

Elisabeth Bouwens POH poh-elisabeth@huisartsputten.nl 0341353405

Curadomi

Ria Visser CM r.visser@leliezorggroep.nl 0657567099

St Wijkverpleging

Ingrid Berends CM i.berends@wijkverpleging.nl 0616581716

St Wijkverpleging

Bianca Adam CM b.adam@wijkverpleging.nl 0647553441

Gemeente Nijkerk: 

De gemeente Nijkerk heeft een eigen website die up to date is. Zie voor informatie betreffende Nijkerk:  https://www.sigma-nijkerk.nl/