Casemanagers dementie - Netwerk Dementie Plus Noordwest Veluwe

lettergrootte

Overzicht casemanagers dementie: In onderstaand schema vindt u een overzicht van de casemanagers dementie die in de regio werkzaam zijn. De lijst is per woonplaats op organisatie ingedeeld.

WVPG  = Wijkverpleegkundige Psycho Geriatrie

CM       = Casemanager Dementie

SPV     = Sociaal Psychiatrisch Verpleegkundige (verwijzing via de huisarts nodig)

POH     = Praktijkondersteuner van de Huisarts

Gemeente Elburg (Elburg, t Harde, Doornspijk)

organisatie

naam functie emailadres telefoonnr

Icare

           Tineke van den Berg  CM t.vanderberg@icare.nl 0623172778

Icare

Bianca van de Wetering CM b.vandewetering@icare.nl 0622412091

Icare

Loes van Asselt  CM l.asselt@icare.nl 0623899849

Icare

Corrie van den Berg CM c.vandenberg1@icare.nl 0630619684

Icare

Manon Hop  CM m.hop@icare.nl 0657875870

GGZ Centraal

Paul van Harskamp  SPV p.vanharskamp@ggzcentraal.nl 0653269030

GGZ Centraal

Anja Muntz  SPV a.muntz@ggzcentraal.nl 0612537521

WZU

vacature

Dimence

Marijke Metselaar  SPV m.metselaar@demence.nl 0651786398

Gemeente Oldebroek (Oldenbroek, Wezep)

organisatie

naam functie emailadres telefoonnr

Icare

Wilma Hell-van Wiessen

berg

 CM w.hell@icare.nl 0623902768

Icare

Eefke Winkel-Kwakkel  CM e.kwakkel@icare.nl 0620515044

GGZ Centraal

Paul van Harskamp  SPV p.vanharskamp@ggzcentraal.nl 0653269030

GGZ Centraal

Anja Muntz  SPV a.muntz@ggzcentraal.nl 0612537521

Dimence

Marijke Metselaar  SPV m.metselaar@dimence.nl 0651786398

Gemeente Nunspeet (Nunspeet, Elspeet Vierhouten en Hulshorst)

organisatie

naam functie emailadres telefoonnr

Icare

Renate Beelen  CM r.beelen@icare.nl 0630087151

Icare

Susan Captein CM s.captein@icare.nl 0623895429

Icare

Geurtje van Schaik  CM g.vanschaik@icare.nl 0613107598

Icare

Christiaan Kroes  CM c.kroes@icare.nl 0623191984

Zorggroep Noord West Veluwe

Willy Fidder  CM Willy.fidder@znwv.nl 0653270510

GGZ Centraal

Paul van Harskamp  SPV p.vanharskamp@ggzcentraal.nl 0653269030

GGZ Centraal

Anja Muntz  SPV a.muntz@ggzcentraal.nl 0612537521

WZU

vacature

Dimence

Marijke Metselaar  SPV m.metselaar@dimence.nl 0651786398

St Wijkver-pleging

Ingrid Berends i.berends@wijkverpleging.nl 0882340071

St Wijkver-pleging

Bianca Adam b.adam@wijkverpleging.nl 0882340072

Gemeente Harderwijk

organisatie

naam

functie

emailadres telefoonnr

Icare

          

Marischka van

Dijken

WVPG

m.vandijken@icare.nl 0612824757

Icare

Dorrit Thiehat-

ten

WVPG d.thiehatten@icare.nl 0610926818

Icare

Lourien Meulen-

beld

WVPG lourien.meulenbeld@icare.nl 0623080846

Icare

Eva Fijma

WVPG e.fijmaotto@icare.nl 0612758162

Zorggroep

Noord West Veluwe

Clarie Spelmink WVPG clarie.spelmink@znwv.nl 0880563000

Verian

Wille-

mieke Staal

CM willemiekestaal@verian.nl 0621717596

GGz Centraal

Martin

ten

Bouw-huijs

SPV m.tenbouwhuijs@ggzcentraal.nl 0654333819

GGz Centraal

Silvia Kuipers

SPV

s.kuipers@ggzcentraal.nl 0610328656

GGz Centraal

Cor Blok

SPV

c.blok@ggzcentraal.nl 0653577427
Gezondheids Centrum Harderwijk Anneke Runhaar POH annekerunhaar@gmail.com 0624897574

HAP Drielanden

Tiny Klok POH poh@hapdrielanden.nl 0644346643

Curadomi

Ria Visser

CM r.visser@leliezorggroep.nl 0657567099

St.Wijk

verpleging

Ingrid Berends CM i.berends@wijkverpleging.nl 0616581716

St.Wijk

verpleging

Bianca Adam CM b.adam@wijkverpleging.nl 0647553441

Gemeente Ermelo

organisatie

naam functie emailadres telefoonnummer

Icare

Marije de Greef

WVPG m.degreef@icare.nl 0653154624

Zorggroep Noord West Veluwe

Petra Muskee CM petra.muskee@znwv.nl 0880563000

Verian

Willemie-ke Staal CM willemiekestaal@verian.nl 0621717596

GGZ Centraal

Martin ten Bouw-huijs SPV m.tenbouwhuijs@ggzcentraal.nl 0654333819

GGZ Centraal

Silvia Kuipers SPV s.kuipers@ggzcentraal.nl 0610328656

GGZ Centraal

Cor Blok SPV c.blok@ggzcentraal.nl 0653577427

HAP Gunneweg-Groot

Monique van Luenen POH m.vanluenen@gunneweg-groot.nl 0642744601

Curadomi

Ria Visser CM r.visser@leliezorggroep.nl 0657567099

St Wijk

verpleging

Ingrid Berends CM i.berends@wijkverpleging.nl 0616581716

St Wijk

verpleging

Bianca Adam CM b.adam@wijkverpleging.nl 0647553441

Gemeente Putten

organisatie

naam functie emailadres telefoonnr

Icare

Inge Rovers CM i.rovers@icare.nl 0623896717

Icare

Mariska Jansen CM m.jansen1@icare.nl 0683566801

ZNWV

Alexan-dra Kaal WVPG alexandra.kaal@znwv.nl 0613160052

Verian

Willemie-ke Staal CM willemiekestaal@verian.nl 0621717596

GGZ Centraal

Martin ten Bouw-huijs SPV m.tenbouwhuijs@ggzcentraal.nl 0654333819

GGZ Centraal

Silvia Kuipers SPV s.kuipers@ggzcentraal.nl 0610328656

GGZ Centraal

Cor Blok SPV c.blok@ggzcentraal.nl 0653577427

Curadomi

Ria Visser CM r.visser@leliezorggroep.nl 0657567099

St Wijk

verpleging

Ingrid Berends CM i.berends@wijkverpleging.nl 0616581716

St Wijk

verpleging

Bianca Adam CM b.adam@wijkverpleging.nl 0647553441

Gemeente Nijkerk: 

De gemeente Nijkerk heeft een eigen website die up to date is. U kunt daar een geheugenwijzer en wegwijzer downloaden. Zie voor informatie betreffende Nijkerk:  https://www.sigma-nijkerk.nl/senioren